Gå till innehåll
Sista bud

Lars-Emils väg 18A

Parhus · Hällabrottet · Kumla

Sista bud

2 300 000 kr
  • Boarea

    130 m²

  • Rum

    6 rum

  • Tomtarea

    514 m²

  • Byggår

    1990

  • Balkong
  • Eldstad
  • Uteplats

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Sista budet blev 2 300 000 kr

  • Utropspriset var 2 345 000 kr

  • Prisutvecklingen blev -45 000 kr (-1,9%)

  • Såld eller borttagen 2026-04-01

  • Slutpriset per kvadratmeter var 17 700 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2026-04-01:

  • Det här parhuset är en äganderätt

  • Bostaden var till salu i 12 dagar