1 / 32
Kättelholmen 39
Fritidshus · Lisö · NynäshamnUtropspris
12 900 000 kr
- Boarea
110 m²
- Rum
4 rum
- Tomtarea
7 950 m²
- Byggår
1938
Det här fritidshuset är en äganderätt
Driftskostnaden är 4 133 kr/mån
Utropspriset per kvadratmeter är 117 300 kr/m²
Bostaden har 1197 sidvisningar på Booli
Bostaden har varit till salu i 17 dagar
Skaffa mer kunskap
Vill du enkelt hålla koll på bostadsmarknaden? Här har vi har samlat artiklar och kunskap – oavsett om du ska köpa, sälja eller bo.
Till artiklarnaBostadens säljhistorik
Försäljningar i närheten
Annons