Gå till innehåll
Lagfart

Kvarngatan 3

Villa · Tärnsjö · Heby

Lagfart

925 000 kr
  • Boarea

    144 m²

  • Biarea

    72 m²

  • Rum

    4 rum

  • Tomtarea

    1 396 m²

  • Byggår

    1936

  • Balkong
  • Eldstad

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Lagfarten blev 925 000 kr

  • Utropspriset var 975 000 kr

  • Prisutvecklingen blev -50 000 kr (-5,1%)

  • Såld eller borttagen 2026-02-04

  • Lagfart utfärdades 2026-04-07

  • Slutpriset per kvadratmeter var 6 400 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2026-02-04:

  • Den här villan är en äganderätt

  • Bostaden var till salu i 76 dagar