Gå till innehåll
Fastighetsbyrån
Budgivning pågår

Krogane 551

Fritidshus · Slussen · Orust

Utropspris

2 395 000 kr
-105 000 kr (-4,2%)
  • Boarea

    85 m²

  • Rum

    4 rum

  • Tomtarea

    1 578 m²

  • Byggår

    1977

  • Det här fritidshuset är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 1 625 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 28 200 kr/m²

  • Bostaden har 2657 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit till salu i 51 dagar