Gå till innehåll
Bjurfors
Karta
Till salu

Kerstinvägen 7C

Kedjehus · Dalsjöfors · Borås

Utropspris

1 995 000 kr
  • Boarea

    137 m²

  • Rum

    6 rum

  • Tomtarea

    541 m²

  • Byggår

    1973

  • Det här kedjehuset är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 5 649 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 14 600 kr/m²

  • Bostaden har 1200 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit till salu i 27 dagar

 kr *

* Exklusive vinstskatt och försäljningsutgifter.
Hur mycket kan du låna hos SBAB?Ansök om lånelöfte hos SBAB!