Gå till innehåll
Slutpris

Karlstorp 39

Villa · Vetlanda

Slutpris

2 000 000 kr
  • Boarea

    141 m²

  • Rum

    9 rum

  • Tomtarea

    1 711 m²

  • Byggår

    1968

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 2 000 000 kr

  • Utropspriset var 1 999 500 kr

  • Prisutvecklingen blev +500 kr (+0%)

  • Såld eller borttagen 2026-04-27

  • Slutpriset per kvadratmeter var 14 200 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2026-04-27:

  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 2 457 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 372 dagar