Gå till innehåll
Lagfart

Kanalvägen 4

Villa · Gröndal · Hallstahammar

Lagfart

3 400 000 kr
  • Boarea

    150 m²

  • Biarea

    0 m²

  • Rum

    7 rum

  • Tomtarea

    1 172 m²

  • Byggår

    1981

  • Uteplats

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Lagfarten blev 3 400 000 kr

  • Utropspriset var 3 295 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +105 000 kr (+3,2%)

  • Såld eller borttagen 2025-05-15

  • Lagfart utfärdades 2025-09-15

  • Slutpriset per kvadratmeter var 22 700 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-05-15:

  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 4 143 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 41 dagar