Gå till innehåll
Karta
Till salu

Kallfors 9

Villa · Kallfors · Södertälje

Utropspris

6 800 000 kr
  • Boarea

    180 m²

  • Rum

    5 rum

  • Tomtarea

    1 997 m²

  • Byggår

    2009

  • Driftskostnaden är 2 258 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 37 800 kr/m²

  • Bostaden har 1219 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit till salu i 403 dagar

 kr *

* Exklusive vinstskatt och försäljningsutgifter.
Hur mycket kan du låna hos SBAB?Ansök om lånelöfte hos SBAB!