Gå till innehåll
Slutpris

Husgärdet 412

Villa · Stillingsön · Orust

Slutpris

5 800 000 kr
  • Boarea

    120 m²

  • Rum

    4 rum

  • Tomtarea

    999 m²

  • Byggår

    2014

  • Eldstad
  • Uteplats

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 5 800 000 kr

  • Utropspriset var 5 800 000 kr

  • Prisutvecklingen blev ±0 kr (+/-0%)

  • Såld eller borttagen 2025-12-11

  • Slutpriset per kvadratmeter var 48 300 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-12-11:

  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 2 638 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 80 dagar