Gå till innehåll
Lagfart

Gyllenvägen 3

Radhus · Gustavsberg Charlottendal · Värmdö

Lagfart

5 400 000 kr
  • Boarea

    100 m²

  • Biarea

    20 m²

  • Tomtarea

    138 m²

  • Byggår

    2007

  • Uteplats

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Lagfarten blev 5 400 000 kr

  • Utropspriset var 5 495 000 kr

  • Prisutvecklingen blev -95 000 kr (-1,7%)

  • Såld eller borttagen 2025-10-07

  • Lagfart utfärdades 2026-03-17

  • Slutpriset per kvadratmeter var 54 000 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-10-07:

  • Det här radhuset är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 4 717 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 20 dagar