Gå till innehåll
Sista bud

Gottfrids väg 10

Villa · Floda · Lerum

Sista bud

6 040 000 kr
  • Boarea

    145 m²

  • Rum

    5 rum

  • Tomtarea

    832 m²

  • Byggår

    1860

  • Eldstad

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Sista budet blev 6 040 000 kr

  • Utropspriset var 5 500 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +540 000 kr (+9,8%)

  • Såld eller borttagen 2026-04-29

  • Slutpriset per kvadratmeter var 41 700 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2026-04-29:

  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 3 285 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 19 dagar