Gå till innehåll
Lagfart

Gammelhagen 248

Radhus · Jordbro · Haninge

Lagfart

3 400 000 kr
  • Boarea

    119 m²

  • Biarea

    7 m²

  • Rum

    4 rum

  • Tomtarea

    231 m²

  • Byggår

    1977

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Lagfarten blev 3 400 000 kr

  • Utropspriset var 3 195 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +205 000 kr (+6,4%)

  • Såld eller borttagen 2025-12-07

  • Lagfart utfärdades 2026-04-01

  • Slutpriset per kvadratmeter var 28 600 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-12-07:

  • Det här radhuset är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 5 539 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 72 dagar