1 / 42
Gamla Storövägen 29
Fritidshus · Bureå · SkellefteåUtropspris
1 950 000 kr
- Boarea
95 m²
- Rum
4 rum
- Tomtarea
1 811 m²
- Byggår
1970
Det här fritidshuset är en äganderätt
Driftskostnaden är 2 290 kr/mån
Utropspriset per kvadratmeter är 20 500 kr/m²
Bostaden har 378 sidvisningar på Booli
Bostaden har varit snart till salu i 35 dagar
Skaffa mer kunskap
Vill du enkelt hålla koll på bostadsmarknaden? Här har vi har samlat artiklar och kunskap – oavsett om du ska köpa, sälja eller bo.
Till artiklarnaBostadens säljhistorik
Försäljningar i närheten
Annons