1 / 51
Forshälla Strand 245
Fritidshus · Ljungskile · UddevallaUtropspris
2 995 000 kr
- Boarea
75 m²
- Rum
4 rum
- Tomtarea
1 286 m²
- Byggår
1956
Det här fritidshuset är en äganderätt
Driftskostnaden är 2 008 kr/mån
Utropspriset per kvadratmeter är 39 900 kr/m²
Bostaden har 864 sidvisningar på Booli
Bostaden har varit till salu i 75 dagar
Skaffa mer kunskap
Vill du enkelt hålla koll på bostadsmarknaden? Här har vi har samlat artiklar och kunskap – oavsett om du ska köpa, sälja eller bo.
Till artiklarnaBostadens säljhistorik
Försäljningar i närheten
Annons