Gå till innehåll
Slutpris

Ekstigen 6

Lägenhet · Västerhaninge · Haninge

Slutpris

865 000 kr
  • Boarea

    57 m²

  • Rum

    2 rum

  • Avgift

    5 461 kr/mån

  • Byggår

    1954

  • Balkong

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 865 000 kr

  • Utropspriset var 795 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +70 000 kr (+8,8%)

  • Såld eller borttagen 2025-05-23

  • Slutpriset per kvadratmeter var 15 200 kr/m²

  • Uppgifter från försäljningen 2025-05-23:

  • Den har 5 461 kr/mån i avgift

  • Driftskostnaden är 292 kr/mån

  • Den ligger på våning 1

  • Lägenhetsnumret är 1101

  • Bostaden var till salu i 16 dagar