Gå till innehåll
Sista bud

Bällefors 16

Villa · Moholm · Töreboda

Sista bud

390 000 kr
  • Boarea

    55 m²

  • Rum

    3 rum

  • Tomtarea

    1 568 m²

  • Byggår

    1929

  • Eldstad
  • Uteplats

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Sista budet blev 390 000 kr

  • Utropspriset var 425 000 kr

  • Prisutvecklingen blev -35 000 kr (-8,2%)

  • Såld eller borttagen 2026-05-11

  • Slutpriset per kvadratmeter var 7 100 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2026-05-11:

  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 1 302 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 44 dagar