Gå till innehåll
Lagfart
Såld på förhand

Bråland 344

Villa · Stora Höga · Stenungsund

Lagfart

7 500 000 kr
  • Boarea

    211 m²

  • Biarea

    21 m²

  • Rum

    7 rum

  • Tomtarea

    5 069 m²

  • Byggår

    2019

  • Eldstad

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Lagfarten blev 7 500 000 kr

  • Utropspriset var 7 500 000 kr

  • Prisutvecklingen blev ±0 kr (+/-0%)

  • Såld eller borttagen 2025-03-28

  • Lagfart utfärdades 2025-06-27

  • Slutpriset per kvadratmeter var 35 500 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-03-28:

  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 925 kr/mån

  • Bostaden var snart till salu i 32 dagar