Gå till innehåll
Lagfart

Brase Kalles väg 32

Villa · Öjersjö · Partille

Lagfart

11 350 000 kr
  • Boarea

    170 m²

  • Biarea

    15 m²

  • Rum

    6 rum

  • Tomtarea

    1 050 m²

  • Byggår

    2011

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Lagfarten blev 11 350 000 kr

  • Utropspriset var 9 800 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +1 550 000 kr (+15,8%)

  • Såld eller borttagen 2025-02-26

  • Lagfart utfärdades 2025-06-30

  • Slutpriset per kvadratmeter var 66 800 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-02-26:

  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 3 340 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 12 dagar