Gå till innehåll
Fastighetsbyrån
Till salu

Bovik 23

Fritidshus · Grythyttan · Hällefors

Utropspris

1 795 000 kr
  • Boarea

    70 m²

  • Rum

    2 rum

  • Tomtarea

    2 205 m²

  • Byggår

    1968

  • Eldstad
  • Uteplats
  • Det här fritidshuset är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 1 299 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 25 600 kr/m²

  • Bostaden har 2663 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit till salu i 12 dagar