Gå till innehåll
Slutpris

Johan Enbergs väg 7

Lägenhet · Västra Skogen · Solna

Slutpris

5 500 000 kr
  • Boarea

    78 m²

  • Rum

    3 rum

  • Avgift

    3 973 kr/mån

  • Byggår

    1969

  • Hiss
  • Balkong

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 5 500 000 kr

  • Första utropspriset var 5 495 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +5 000 kr (+0,1%)

  • Såld eller borttagen 2025-10-30

  • Slutpriset per kvadratmeter var 70 500 kr/m²

  • Uppgifter från försäljningen 2025-10-30:

  • Den här lägenheten är en bostadsrätt

  • Den har 3 973 kr/mån i avgift

  • Driftskostnaden är 450 kr/mån

  • Den ligger på våning 9

  • Lägenhetsnumret är 1901

  • Bostaden var till salu i 55 dagar