1 / 36
Nösslinge By 14
Gård · Nösslinge · VarbergUtropspris
2 400 000 kr
- Boarea
120 m²
- Biarea
80 m²
- Rum
5 rum
- Tomtarea
14 600 m²
- Byggår
1959
Den här gården är en äganderätt
Driftskostnaden är 1 720 kr/mån
Utropspriset per kvadratmeter är 20 000 kr/m²
Bostaden har 120 sidvisningar på Booli
Bostaden har varit snart till salu i 0 dagar
Skaffa mer kunskap
Vill du enkelt hålla koll på bostadsmarknaden? Här har vi har samlat artiklar och kunskap – oavsett om du ska köpa, sälja eller bo.
Till artiklarnaBostadens säljhistorik
Försäljningar i närheten
Annons