Gå till innehåll
Smålands Fastighetsbyrå AB
Till salu

Elmehult 8

Gård · Åsnenområdet · Tingsryd

Utropspris

6 500 000 kr
  • Boarea

    122 m²

  • Biarea

    63 m²

  • Rum

    4 rum

  • Byggår

    1949

  • Den här gården är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 4 218 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 53 300 kr/m²

  • Bostaden har 220 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit till salu i 2 dagar