Gå till innehåll
Fastighetsbyrån
Till salu

Stenslanda Östby 1

Gård · Årjäng

Utropspris

1 795 000 kr
  • Boarea

    80 m²

  • Rum

    4 rum

  • Tomtarea

    68 337 m²

  • Byggår

    1939

  • Den här gården är en äganderätt

  • Utropspriset per kvadratmeter är 22 400 kr/m²

  • Bostaden har 71 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit till salu i 0 dagar