Gå till innehåll
Länsförsäkringar Fastighetsförmedling
Karta
Snart till salu

Möjbro 35

Villa · Malma · Uppsala

Utropspris

5 595 000 kr
  • Boarea

    150 m²

  • Rum

    5 rum

  • Tomtarea

    11 550 m²

  • Byggår

    1934

  • Eldstad
  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 3 971 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 37 300 kr/m²

  • Bostaden har 1134 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit snart till salu i 2 dagar

 kr *

* Exklusive vinstskatt och försäljningsutgifter.
Hur mycket kan du låna hos SBAB?Ansök om lånelöfte hos SBAB!