Gå till innehåll
Snart till salu

Nyborg 1

Gård · Arjeplog

Utropspris

3 500 000 kr
  • Boarea

    67 m²

  • Rum

    3 rum

  • Tomtarea

    2 000 m²

  • Totalarea

    359 ha

  • Eldstad
  • Utropspriset per kvadratmeter är 52 200 kr/m²

  • Bostaden har 153 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit snart till salu i 2 dagar