Gå till innehåll
Slutpris

Bygatan 1

Tomt/Mark · Jämshög · Olofström

Slutpris

130 000 kr
  • Biarea

    201 m²

  • Tomtarea

    1 915 m²

  • Byggår

    1870

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 130 000 kr

  • Utropspriset var 150 000 kr

  • Prisutvecklingen blev -20 000 kr (-13,3%)

  • Såld eller borttagen 2026-05-11

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2026-05-11:

  • Den här tomt/marken är en äganderätt

  • Tomten var till salu i 39 dagar