Årstavägen 77
Lägenhet · Centrala Årsta · StockholmSlutpris
2 175 000 kr
- Boarea
24,5 m²
- Rum
1 rum
- Avgift
2 704 kr/mån
- Byggår
1945
Ansvarig mäklare
Om försäljningen
Slutpriset blev 2 175 000 kr
Utropspriset var 1 890 000 kr
Prisutvecklingen blev +285 000 kr (+15,1%)
Såld eller borttagen 2026-05-04
Slutpriset per kvadratmeter var 88 800 kr/m²
Uppgifter från försäljningen 2026-05-04:
Den här lägenheten är en bostadsrätt
Den har 2 704 kr/mån i avgift
Driftskostnaden är 350 kr/mån
Den ligger på våning 4
Bostaden var till salu i 16 dagar
Skaffa mer kunskap
Vill du enkelt hålla koll på bostadsmarknaden? Här har vi har samlat artiklar och kunskap – oavsett om du ska köpa, sälja eller bo.
Till artiklarna