1 / 52
Olof Jons 146
Fritidshus · Silvköparen · SalaUtropspris
1 195 000 kr
- Boarea
62 m²
- Rum
3 rum
- Tomtarea
1 558 m²
Det här fritidshuset är en äganderätt
Driftskostnaden är 2 139 kr/mån
Utropspriset per kvadratmeter är 19 300 kr/m²
Bostaden har 1216 sidvisningar på Booli
Bostaden har varit till salu i 12 dagar
Skaffa mer kunskap
Vill du enkelt hålla koll på bostadsmarknaden? Här har vi har samlat artiklar och kunskap – oavsett om du ska köpa, sälja eller bo.
Till artiklarnaBostadens säljhistorik
Försäljningar i närheten
Annons