Gå till innehåll
Slutpris

Kuttervägen 4

Lägenhet · Näsbypark · Täby

Slutpris

4 400 000 kr
  • Boarea

    77 m²

  • Rum

    3 rum

  • Avgift

    4 809 kr/mån

  • Byggår

    2011

  • Hiss
  • Balkong

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 4 400 000 kr

  • Utropspriset var 4 350 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +50 000 kr (+1,1%)

  • Såld eller borttagen 2026-04-20

  • Slutpriset per kvadratmeter var 57 100 kr/m²

  • Uppgifter från försäljningen 2026-04-20:

  • Den här lägenheten är en bostadsrätt

  • Den har 4 809 kr/mån i avgift

  • Driftskostnaden är 576 kr/mån

  • Den ligger på våning 5

  • Bostaden var till salu i 24 dagar