Gå till innehåll
Slutpris

Erikagatan 24

Fritidshus · Almåsa · Malmö

Slutpris

450 000 kr
  • Boarea

    40 m²

  • Biarea

    15 m²

  • Rum

    3 rum

  • Tomtarea

    350 m²

  • Byggår

    1976

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 450 000 kr

  • Utropspriset var 440 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +10 000 kr (+2,3%)

  • Såld eller borttagen 2026-04-01

  • Slutpriset per kvadratmeter var 11 300 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2026-04-01:

  • Det här fritidshuset är ett arrende

  • Driftskostnaden är 1 659 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 11 dagar