Gå till innehåll
Fastighetsbyrån
Till salu

Nosmyrsvägen 15

Fritidshus · Risa · Mora

Utropspris

245 000 kr
-50 000 kr (-16,9%)
  • Boarea

    10 m²

  • Rum

    1 rum

  • Tomtarea

    1 760 m²

  • Byggår

    1960

  • Det här fritidshuset är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 220 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 24 500 kr/m²

  • Bostaden har 1831 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit till salu i 52 dagar