1 / 29
Västmannagatan 83A
Lägenhet · Vasastan · StockholmSlutpris
25 500 000 kr
- Boarea
204 m²
- Rum
8 rum
- Avgift
11 382 kr/mån
- Byggår
1887
Ansvarig mäklare
Om försäljningen
Slutpriset blev 25 500 000 kr
Såld eller borttagen 2026-05-19
Slutpriset per kvadratmeter var 125 000 kr/m²
Uppgifter från försäljningen 2026-05-19:
Den här lägenheten är en bostadsrätt
Den har 11 382 kr/mån i avgift
Driftskostnaden är 2 167 kr/mån
Den ligger på våning 2
Bostaden var till salu i 12 dagar
Skaffa mer kunskap
Vill du enkelt hålla koll på bostadsmarknaden? Här har vi har samlat artiklar och kunskap – oavsett om du ska köpa, sälja eller bo.
Till artiklarna