Gå till innehåll
Sista bud

Ålsta Allé 12

Lägenhet · Barkarbystaden · Järfälla

Sista bud

3 200 000 kr
  • Boarea

    54 m²

  • Rum

    3 rum

  • Byggår

    2024

  • Hiss

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Sista budet blev 3 200 000 kr

  • Utropspriset var 3 195 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +5 000 kr (+0,2%)

  • Såld eller borttagen 2026-02-23

  • Slutpriset per kvadratmeter var 59 300 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2026-02-23:

  • Den här lägenheten är en ägarlägenhet

  • Driftskostnaden är 2 491 kr/mån

  • Den ligger på våning 5

  • Bostaden var till salu i 20 dagar