Gå till innehåll
Slutpris

Sankt Olofsgatan 2

Lägenhet · Söder · Norrköping

Slutpris

2 250 000 kr
  • Boarea

    80 m²

  • Rum

    2,5 rum

  • Avgift

    4 019 kr/mån

  • Byggår

    1926

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 2 250 000 kr

  • Utropspriset var 2 295 000 kr

  • Prisutvecklingen blev -45 000 kr (-2%)

  • Såld eller borttagen 2026-02-27

  • Slutpriset per kvadratmeter var 28 100 kr/m²

  • Uppgifter från försäljningen 2026-02-27:

  • Den har 4 019 kr/mån i avgift

  • Driftskostnaden är 614 kr/mån

  • Den ligger på våning 3

  • Bostaden var till salu i 31 dagar