1 / 5
Abborrberg 212
Villa · StorumanSlutpris
295 000 kr
- Boarea
80 m²
- Biarea
15 m²
- Rum
4 rum
- Tomtarea
1 900 m²
Ansvarig mäklare
Om försäljningen
Slutpriset blev 295 000 kr
Utropspriset var 295 000 kr
Prisutvecklingen blev ±0 kr (+/-0%)
Såld eller borttagen 2026-04-11
Slutpriset per kvadratmeter var 3 700 kr/m²
Om bostaden
Uppgifter från försäljningen 2026-04-11:
Den här villan är en äganderätt
Driftskostnaden är 1 471 kr/mån
Bostaden var till salu i 114 dagar
Skaffa mer kunskap
Vill du enkelt hålla koll på bostadsmarknaden? Här har vi har samlat artiklar och kunskap – oavsett om du ska köpa, sälja eller bo.
Till artiklarna