Gå till innehåll
Sista bud

Hagendalsvägen 15A

Lägenhet · Kumla

Sista bud

580 000 kr
  • Boarea

    66 m²

  • Rum

    3 rum

  • Avgift

    4 957 kr/mån

  • Byggår

    1961

  • Balkong

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Sista budet blev 580 000 kr

  • Utropspriset var 650 000 kr

  • Prisutvecklingen blev -70 000 kr (-10,8%)

  • Såld eller borttagen 2026-02-12

  • Slutpriset per kvadratmeter var 8 800 kr/m²

  • Uppgifter från försäljningen 2026-02-12:

  • Den här lägenheten är en bostadsrätt

  • Den har 4 957 kr/mån i avgift

  • Driftskostnaden är 705 kr/mån

  • Den ligger på våning 2

  • Bostaden var till salu i 40 dagar