Gå till innehåll
Slutpris

Talby 731

Fritidshus · Odensbacken · Örebro

Slutpris

430 000 kr
  • Boarea

    38 m²

  • Biarea

    20 m²

  • Rum

    3 rum

  • Tomtarea

    5 163 m²

  • Byggår

    1909

  • Eldstad

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 430 000 kr

  • Utropspriset var 395 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +35 000 kr (+8,9%)

  • Såld eller borttagen 2025-12-29

  • Slutpriset per kvadratmeter var 11 300 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-12-29:

  • Det här fritidshuset är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 883 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 10 dagar