Gå till innehåll
Karta
Till salu

Ljur Skogslund

Gård · Vårgårda

Utropspris

4 300 000 kr
  • Boarea

    155 m²

  • Rum

    7 rum

  • Tomtarea

    22 813 m²

  • Totalarea

    2,28 ha

  • Den här gården är en äganderätt

  • Utropspriset per kvadratmeter är 27 700 kr/m²

  • Bostaden har 3931 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit till salu i 124 dagar