Kring-Alles väg 30B
Parhus · Hallsås · LerumSlutpris
4 900 000 kr
- Boarea
122 m²
- Rum
5 rum
- Avgift
6 473 kr/mån
- Byggår
2008
Ansvarig mäklare
Om försäljningen
Slutpriset blev 4 900 000 kr
Utropspriset var 4 990 000 kr
Prisutvecklingen blev -90 000 kr (-1,8%)
Såld eller borttagen 2026-01-28
Slutpriset per kvadratmeter var 40 200 kr/m²
Om bostaden
Uppgifter från försäljningen 2026-01-28:
Det här parhuset är en bostadsrätt
Den har 6 473 kr/mån i avgift
Driftskostnaden är 4 040 kr/mån
Bostaden var till salu i 75 dagar
Skaffa mer kunskap
Vill du enkelt hålla koll på bostadsmarknaden? Här har vi har samlat artiklar och kunskap – oavsett om du ska köpa, sälja eller bo.
Till artiklarna