Gå till innehåll
Slutpris
Såld på förhand

Tollare Kaj 2

Lägenhet · Eknäs · Nacka

Slutpris

5 555 000 kr

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 5 555 000 kr

  • Första utropspriset var 5 600 000 kr

  • Prisutvecklingen blev -45 000 kr (-0,8%)

  • Såld eller borttagen 2026-03-21

  • Uppgifter från försäljningen 2026-03-21:

  • Bostaden var snart till salu i 191 dagar