1 / 49
Fångö Ängen 1
Gård · Sankt Anna · ValdemarsvikUtropspris
8 500 000 kr
- Boarea
117 m²
- Rum
4 rum
- Tomtarea
746 461 m²
- Totalarea
75 ha
Den här gården är en äganderätt
Utropspriset per kvadratmeter är 72 600 kr/m²
Bostaden har 6558 sidvisningar på Booli
Bostaden har varit till salu i 39 dagar
Skaffa mer kunskap
Vill du enkelt hålla koll på bostadsmarknaden? Här har vi har samlat artiklar och kunskap – oavsett om du ska köpa, sälja eller bo.
Till artiklarnaBostadens säljhistorik
Försäljningar i närheten
Annons