Gå till innehåll
Slutpris
Såld på förhand

Kyrkvägen 10

Gård · Lit · Östersund

Slutpris

5 500 000 kr
  • Boarea

    170 m²

  • Rum

    6 rum

  • Tomtarea

    50 447 m²

  • Uteplats

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 5 500 000 kr

  • Utropspriset var 5 500 000 kr

  • Prisutvecklingen blev ±0 kr (+/-0%)

  • Såld eller borttagen 2026-01-16

  • Slutpriset per kvadratmeter var 32 400 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2026-01-16:

  • Den här gården är en äganderätt

  • Bostaden var snart till salu i 85 dagar