Gå till innehåll
Slutpris

Storhagevägen 11

Fritidshus · Karl Gustav · Varberg

Slutpris

1 925 000 kr
  • Boarea

    60 m²

  • Rum

    4 rum

  • Tomtarea

    1 360 m²

  • Byggår

    1970

  • Eldstad
  • Uteplats

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 1 925 000 kr

  • Utropspriset var 1 895 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +30 000 kr (+1,6%)

  • Såld eller borttagen 2026-02-04

  • Slutpriset per kvadratmeter var 32 100 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2026-02-04:

  • Det här fritidshuset är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 2 019 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 13 dagar