1 / 62
Fornby 50
Gård · AvestaUtropspris
3 995 000 kr
-505 000 kr (-11,2%)
- Boarea
272 m²
- Rum
9 rum
- Tomtarea
72 472 m²
- Totalarea
7,25 ha
Den här gården är en äganderätt
Driftskostnaden är 4 708 kr/mån
Utropspriset per kvadratmeter är 14 700 kr/m²
Bostaden har 2340 sidvisningar på Booli
Bostaden har varit till salu i 429 dagar
Skaffa mer kunskap
Vill du enkelt hålla koll på bostadsmarknaden? Här har vi har samlat artiklar och kunskap – oavsett om du ska köpa, sälja eller bo.
Till artiklarnaBostadens säljhistorik
Försäljningar i närheten
Annons