Gå till innehåll
Budgivning pågår

Åbovägen 105

Gård · Ljusdal

Utropspris

2 600 000 kr
-150 000 kr (-5,5%)
  • Boarea

    150 m²

  • Rum

    5 rum

  • Tomtarea

    198 350 m²

  • Totalarea

    20 ha

  • Den här gården är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 7 116 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 17 300 kr/m²

  • Bostaden har 1330 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit till salu i 331 dagar