Gå till innehåll
Slutpris

Banérgatan 39

Lägenhet · Östermalm · Stockholm

Slutpris

8 050 000 kr
  • Rum

    3,5 rum

  • Avgift

    3 240 kr/mån

  • Byggår

    1924

  • Hiss

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 8 050 000 kr

  • Utropspriset var 6 950 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +1 100 000 kr (+15,8%)

  • Såld eller borttagen 2025-11-27

  • Uppgifter från försäljningen 2025-11-27:

  • Den här lägenheten är en bostadsrätt

  • Den har 3 240 kr/mån i avgift

  • Bostaden var till salu i 23 dagar