Ankdammsgatan 29
Lägenhet · Skytteholm · SolnaSlutpris
4 850 000 kr
- Boarea
92 m²
- Rum
3 rum
- Avgift
5 853 kr/mån
- Byggår
1959
Ansvarig mäklare
Om försäljningen
Slutpriset blev 4 850 000 kr
Utropspriset var 4 395 000 kr
Prisutvecklingen blev +455 000 kr (+10,4%)
Såld eller borttagen 2026-01-15
Slutpriset per kvadratmeter var 52 700 kr/m²
Uppgifter från försäljningen 2026-01-15:
Den här lägenheten är en bostadsrätt
Den har 5 853 kr/mån i avgift
Driftskostnaden är 500 kr/mån
Lägenhetsnumret är 2902
Bostaden var till salu i 85 dagar
Skaffa mer kunskap
Vill du enkelt hålla koll på bostadsmarknaden? Här har vi har samlat artiklar och kunskap – oavsett om du ska köpa, sälja eller bo.
Till artiklarna