Gå till innehåll
Slutpris
Såld på förhand

Bärnstensvägen 9A

Lägenhet · Skåreberget · Karlstad

Slutpris

2 275 000 kr
  • Boarea

    75,6 m²

  • Rum

    4 rum

  • Avgift

    5 752 kr/mån

  • Byggår

    2006

  • Uteplats

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 2 275 000 kr

  • Såld eller borttagen 2025-10-24

  • Slutpriset per kvadratmeter var 30 100 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-10-24:

  • Den här lägenheten är en bostadsrätt

  • Den har 5 752 kr/mån i avgift

  • Driftskostnaden är 500 kr/mån

  • Den ligger på våning 1

  • Lägenhetsnumret är 1001

  • Bostaden var snart till salu i 16 dagar