Tujavägen 21
Radhus · Hörningsnäs · HuddingeSlutpris
5 530 000 kr
- Boarea
102 m²
- Rum
5 rum
- Avgift
5 096 kr/mån
- Byggår
2014
Ansvarig mäklare
Om försäljningen
Slutpriset blev 5 530 000 kr
Såld eller borttagen 2025-10-26
Slutpriset per kvadratmeter var 54 200 kr/m²
Om bostaden
Uppgifter från försäljningen 2025-10-26:
Det här radhuset är en bostadsrätt
Den har 5 096 kr/mån i avgift
Driftskostnaden är 2 371 kr/mån
Bostaden var till salu i 7 dagar
Skaffa mer kunskap
Vill du enkelt hålla koll på bostadsmarknaden? Här har vi har samlat artiklar och kunskap – oavsett om du ska köpa, sälja eller bo.
Till artiklarna