Gå till innehåll
Slutpris

Strandhaga 75

Fritidshus · Söndrum · Halmstad

Slutpris

2 640 000 kr
  • Boarea

    35 m²

  • Rum

    2 rum

  • Tomtarea

    352 m²

  • Byggår

    1945

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 2 640 000 kr

  • Utropspriset var 2 350 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +290 000 kr (+12,3%)

  • Såld eller borttagen 2026-04-16

  • Slutpriset per kvadratmeter var 75 400 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2026-04-16:

  • Det här fritidshuset är ett arrende

  • Driftskostnaden är 1 678 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 16 dagar